Zamów receptę


Złożone zamówienia na leki stałe będą realizowane do 10 dni .

Zachęcamy do skorzystania z Internetowego konta pacjenta gdzie szybko i bezpiecznie możecie Państwo sprawdzić  informacje o swoim zdrowiu i otrzymać  e-receptę w formie sms.  https://pacjent.gov.pl/internetowe-konto-pacjenta

Możecie Państwo również skorzystać  z możliwości pozostawienia zamówienia recepty w skrzynce umiejscowionej przy głównym wejściu do przychodni. Skrzynka jest dostępna w godzinach pracy przychodni. Prosimy o podanie imienia, nazwiska, daty urodzenia, nr telefonu kontaktowego, nazwiska lekarza., nazwy leku i ilości opakowań. Lekarz może wypisać tylko leki stosowane w chorobach przewlekłych np.:cukrzyca,nadciśnienie,astma, padaczka itp. Nie ma możliwości wypisania innych leków np. antybiotyków. Lekarz podejmie decyzję o wypisaniu leków i ewentualnym kontakcie telefonicznym z Państwem . Kody do recepty będą przekazane  telefonicznie . Dla osób posiadających IKP kod do recepty będziee dostępny w aplikacji.

Formularz zamawiania recepty przez Internet

Imię i nazwisko: *
PESEL: *
E-mail:
Telefon: *
Nazwa zamawianego leku: * dodaj
Forma leku: *
Ilość substancji czynnej: * (np. 40 mg)
Ilość leku w opakowaniu : * (np. 20 tabletek)
Ilość opakowań: *
*Przyjmuję do wiadomości, że przekazane przeze mnie dane będą wykorzystywane zgodnie z Polityką prywatności.
*Oświadczam, że mój stan zdrowia nie uległ zmianie od czasu ostatniej wizyty w Antidotum Sp. z o.o.
*Oświadczam, że aktualnie nie przebywam w zakładzie leczniczym. (szpital, sanatorium, rehabilitacja dzienna, zakład opiekuńczo leczniczy)
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu e-recepty zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn.zm.).
Termin odbioru recepty: *